چک لیست سئو در صفحه

سئو در صفحه فرآیندی از اقدامات خاصی است که برای هر یک از صفحات سایت شما انجام می شود که منجر به بهبود دید صفحه در موتورهای جستجو است،سئو داخلی به موتورهای جستجو کمک می کند تا بفهمند آیا محتوای سایت شما با درخواست های کاربر مطابقت دارد یا خیر،سئو سازی مناسب در سطح صفحه به معنای محتوای واضح تر برای موتور های جستجو ها است که به نوبه خود شانس شما را برای ترافیک مرتبط و در نتیجه تبدیل افزایش می دهد، و همچنین بهت از بدانید سئو در صفحه یکی از ارکان اصلی برای گرفتن نتایج خوب در نتایج گوگل است،با گذشت زمان اهمیت برخی از عناصر سئو در صفحه ممکن است کاهش یابد، اما پایه باید همیشه به درستی سئو شود.

1- HTTPS برای اتصال ایمن به سایت

با پروتکل HTTPS، نه تنها از داده های کاربر محافظت می کنید، بلکه احتمال رتبه های بالاتر در نتایج گوگل را نیز افزایش می دهید.

2. گوگل انالیتیکس Google Analytics را نصب کنید

با استفاده از، می توانید تاثیر اقدامات سئوی خود را ردیابی کنید. این ابزار اطلاعات ارزشمندی را در مورد ترافیک ارگانیک به شما نشان می دهد، صفحاتی که کاربران بیشتری را جذب می کنند، چه سودی برای شما به ارمغان می آورند و موارد دیگر. می‌توانید داده‌ها را در تمام طول روز رصد و مطالعه کنید، اما برای شروع روی صفحات فرود و شاخص‌های رفتار کاربر – نرخ پرش، صفحات خروج و موارد دیگر تمرکز کنید.

3. مطمئن شوید که سایت شما نسخه موبایلی دارد

به طور کلی، اکنون افراد بسیاری از طریق تلفن همراه خود از وب سایت ها بازدید می کنند. به همین دلیل بسیار مهم است که سایت شما از طریق گوشی هوشمند و تبلت به روشی کاربرپسند بارگذاری شود. از نظر ظاهری، صفحات با نسخه دسکتاپ متفاوت خواهند بود.

4. تحقیق در مورد کلمات کلیدی انجام دهید

روند 10-15 سال پیش بسیار ساده بود  و کلمات کلیدی با بیشترین حجم جستجو را پیدا می کنید و آنها را مستقیماً در صفحات خود وارد می کنید، و هر چه بیشتر آنها را تکرار کنید، بهتر است. با این حال، امروزه پر کردن کلمات کلیدی برای عملکرد سایت شما مضر است. الگوریتم گوگل بسیار هوشمندتر شدند، می داند کدام کلمات مترادف هستند، همچنین می داند که هدف جستجوی کاربر چیست. امروزه نیازی نیست روی کلمات کلیدی که بیشترین جستجو را داشته اند تمرکز کنید، اما می توانید با انتخاب عبارات خاص تر و ایجاد محتوای موضوعی در اطراف آنها و در عین حال تمرکز بر ارتباط جستجوی کاربر، از مزایای بیشتری بهره مند شوید.

همچنین شناسایی کلمه کلیدی اصلی برای هر صفحه و سئو برای آن مهم است. به عنوان مثال، اگر سایتی برای جوراب زنانه دارید، روی کلمه بسیار کلی تر و پرجستجویانه تر «جوراب» کار نکنید در عوض، صفحه ای برای «جوراب زنانه»، صفحه ای برای «جوراب توری» و …داشته باشید

5. کلمه کلیدی را در URL قرار دهید

URL اولین چیزی است که موتورهای جستجو می بینند، بنابراین بهتر است با ذکر کلمه کلیدی اصلی در صفحه (به عنوان مثال، www.adelsite.ir/seo شروع کنید،توصیه می‌شود به لاتین بنویسید.

6. طول URL ها را کنترل کنید

تجربه نشان می دهد که URL های کوتاه تر از URL های طولانی رتبه بهتری دارند. بنابراین، بهتر است فقط کلمه کلیدی خود را در url وارد کنید

7. کلمه کلیدی اصلی را به تگ عنوان اضافه کنید

تگ عنوان یکی از مهمترین عناصر HTML برای سئو سایت است. این اولین چیزی است که مردم هنگام جستجوی گوگل می بینند و می خوانند و باید حاوی کلمه کلیدی اصلی شما باشد. سعی کنید با محتوای صفحه مرتبط باشد و از 55 تا 58 کاراکتر بیشتر نکنید تا همه عنوان در نتایج جستجو نمایش داده شود.

8. تعاریف را به تگ عنوان اضافه کنید

علاوه بر یک کلمه کلیدی، می توانید یک کلمه اضافی به عنوان اضافه کنید تا شانس خوب رتبه خود را افزایش دهید. این می تواند سال جاری، یک عدد خاص یا کلماتی مانند “بهترین”، “کیفیت”، “اصل” باشد، به شرطی که این اضافه با محتوای صفحه مطابقت داشته باشد.
«بهترین جوراب‌های توری در سال 2021چیست»، شما این فرصت را خواهید داشت که صفحه خود را به افرادی که به دنبال مدل‌های  سال2021هستند و همچنین به کسانی که به جوراب‌های توری زیبا علاقه دارند نشان دهید.

9. کلمه کلیدی را به توضیحات متا اضافه کنید

وجود کلمه کلیدی در توضیحات متا به طور مستقیم بر رتبه بهتر تأثیر نمی گذارد، اما درج در نتایج جستجو به صورت پررنگ دیده می شود و بر این اساس CTR را افزایش می دهد. و به طول توضیحات بین 140 تا 155 کاراکتر باشد، به طوری که کل مطلب در SERP قابل مشاهده باشد.

10. کلمه کلیدی را در تگ H1 وارد کنید

در عنوان محتوا h1 حتما کلمه کلیدی را بکار ببرید و هرچه این کلمه کلیدی در ابندای عنوان باشد تاثیر مثبتی را برای سئو صفحه از سایت شما خواهد داشت

11. از تگ H2 استفاده کنید

با استفاده از H2 متون خود را به خوبی قالب بندی می کنید و برای چشم کاربر بهتر می شوید. جدا از این که مانند H1 اطلاعات مفیدی را برای ربات ها میفرست، مزایای بیشتر استفاده از آنها ممکن است منجر به شکل گیری به اصطلاح Featured Snippet در گوگل شود.

12. لینک های داخلی قرار دهید

لینک ها مسیرهایی هستند که خزنده ها برای یافتن صفحات طی می کنندt افزودن لینک‌های اضافی که به صفحات دیگر در سایت شما منتهی می‌شوند، کار خزنده‌ها را آسان‌تر می‌کند و به فهرست‌بندی بهتر محتوای شما کمک می‌کند. به ویژه برای سایت های بزرگ با بیش از ده ها هزار صفحه مفید است. مهم است که این لینک های داخلی دارای متن لنگر مرتبط با صفحه فرود باشند. این مورد برای گوگل بسیار مهم است.

منبع مطلب


[ بازدید : 61 ]
[ ] [ 12:34 ] [ تیبا بلاگ ]

تعریف کلاهبرداری از دید حقوقی

کلاهبرداری از زمره جرائمی است که دراکثریت کشورها جرم می باشد و مجازاتهای سنگینی برای شخص کلاهبردار و معاونان او در نظر گرفته می شود. شخص کلاهبردار برخلاف دیگرمجرمین ازهوش بسیار بالایی برخوردارند و گاها دارای ثروت زیاد یا شغلهای رده بالای اجتماعی هستند و یا ظاهر مناسبتری ازدیگران مجرمان دارند.

در جرم کلاهبرداری ، کلاهبردار به شیوه ای عمل می کند که مالک (بزه دیده ) فریب خورده و با رضایت خویش و به امید کسب ثروت بیشتر یا کسب منفعت ، مال خویش را به کلاهبردار میدهدکه این اقدام در بعضی اوقات همراه با جرم جعل همراه می شود . با توجه به این موضوع که کلاهبرداران ازافراد باهوش هستند و همانطور که گفته شد معمولا از مناصب اجتماعی بالایی برخوردارند تعقیب کیفری و محکوم کردن آنان  مشکل ترازمجرمان دیگر می باشد.

موضوعی دیگراین است که  کلاهبرداران معمولا بعد از کلاهبرداری اموال خویش را پنهان می کنند و بازگشت اموال بالباختگان را نیز بعد از صدور رای محکومیت غیرممکن می سازند و نهایتا با پرداخت مبالغی بسیار اندک از آنچه خود از طریق کلاهبرداری بدست آورده اند به شاکیان ، رضایت آنان را اخذ می کنند.بنابراین برای جلوگیری از مخفی کردن اموال کلاهبرداران ، مراجعه به وکلای دادگستری و توقیف اموال کلاهبرداران دراولین اقدام بسیار حائز اهمیت می باشد.

بنابراین کلاهبرداری عبارت است از بردن مال دیگری از طریق توسل توام با سوءنیت همراه با عملیات و مانورهای متقلبانه

 

عنصر قانونی جرم کلاهبرداری ومجازات آن

ماده یک قانون تشدید مجازات مرتکبین ارتشا و اختلاس و کلاهبرداری بیان داشته (( هر کس از راه حیله و تقلب مردم را به وجود شرکتها یا تجارتخانه ها یا کارخانه ها یا موسسات موهوم یا به داشتن اموال و اختیارات واهی فریب دهد یا به امورغیرواقع امیدوارنماید یا ازحوادث و پیش آمدهای غیر واقع بترساند و یا اسم و یا عنوان مجعول اختیار کند و به یکی از وسایل مذکور و یا وسایل تقلبی دیگروجوه و یا اموال یا اسناد یا حوالجات یا قبوض یا مفاصا حساب و امثال آنها تحصیل کرده و از این راه مال دیگری را ببرد کلاهبردار محسوب و علاوه بر رد اصل مال به صاحبش به حبس از 1 تا 7 سال و پرداخت جزای نقدی معادل مالی که اخذ کرده محکوم می شود.

در صورتی که شخص کلاهبردار برخلاف واقع عنوان با سمت ماموریت از طرف سازمان ها و موسسات دولتی یا وابسته به دولت یا شرکت های دولتی یا شوراها یا شهرداری ها یا نهادهای انقلابی و به طور کلی قوای سه گانه و همچنین نیروهای مسلح و نهادها و موسسات مامور به خدمت عمومی اتخاذ کرده یا اینکه جرم با استفاده از تبلیغ عامه ازطریق وسایل ارتباط جمعی ازقبیل رادیو ، تلوزیون ، روزنامه و مجله یا نطق در مجامع و یا انتشار آگهی چاپی یا خطی صورت گرفته باشد یا مرتکب از کارکنان دولت یا موسسات و سازمانهای دولتی یا وابسته به دولت یا شهرداری ها یا نهادهای انقلابی و یا به طور کلی از قوای سه گانه و همچنین نیروهای مسلح و مامورین به خدمت عمومی باشد علاوه بر رد اصل مال به صاحبش به حبس از 2 تا 10 سال و انفصال ابد از خدمات دولتی و پرداخت جزای نقدی معادل مالی که اخذ کرده است محکوم می شود.))

تبصره 1 - در کلیه موارد مذکور در این ماده در صورت وجود جهات و کیفیات مخففه دادگاه می تواند با اعمال ضوابط مربوط به تخفیف ، مجازات مرتکب را فقط تا حداقل مجازات مقرر در این ماده (حبس ) و انفصال ابد از خدمات دولتی تقلیل دهد ولی نمی تواند به تعلیق اجرای کیفر حکم دهد .))

 • بنابراین مطابق این ماده مجازات جرم کلاهبرداری علاوه بر رد اصل مال ، به مجازات 1 تا 7 سال حبس محکوم می شود و همچنین به پرداخت جزای نقدی معادل مالی که کلاهبرداری کرده است .
 • در صورتی که مرتکب جرم کلاهبرداری برخلاق واقعیت و جهت کلاهبرداری از عنوان سمت یا مامورین دولت و.... استفاده کرده باشد یا اینکه با استفاده از وسایل ارتباط جمعی ماتتد روزنامه یا شبکه های اجتماعی مانند تلگرام یا اینستاگرام و....اقدام به کلاهبرداری کرده باشد و یا شخص کلاهبردارازمامورین یا کارمندان دولتی و.... باشد به مجازات 2 تا 10 سال محکوم میشود.

 

شرایط لازم برای تحقق کلاهبرداری

 • متقلبانه بودن اقدامات و وسایلی که کلاهبردار از آنها برای اغفال قربانی استفاده کرده است
 • فریب خوردن قربانی جرم کلاهبرداری
 • تقدم مانورهای متقلبانه بر بردن مال
 • بردن مال دیگری

 

متقلبانه بودن اقدامات و وسایلی که کلاهبردار از آنها برای اغفال و فریب قربانی استفاده کرده است

با توجه به متقلبانه بودن وسایل و اقداماتی که کلاهبردار می بایست در ابتدای شروع به جرم از آنها استفاده نماید و قانونگذارنیزبه آن تاکید کرده است . انجا که در صدر ماده بیان داشته : مردم را به به وجود شرکتها یا تجارتخانه ها یا کارخانه ها یا موسسات موهوم ........................

آنچه اهمیت دارد شاکی میبایست اثبات نماید کلاهبردار با استفاده از این وسایل تقلبی و مانورهای تقلبی یا مشابه آن ، اورا اغفال نموده و بدین طریق مال او را برده است . بنابراین برای اثبات کلاهبرداری شاکی استفاده شخص کلاهبردارازوسایل و مانورهای متقلبانه را می بایست به اثبات برساند و نکته ای خیلی مهم این که صرف یک دروغ ساده و گرفتن مال دیگری کلاهبرداری محسوب نمی شود.

 

فریب خوردن قربانی جرم کلاهبرداری

شرط دومی که برای تحقق جرم کلاهبرداری لازم است این است که قربانی جرم کلاهبرداری (مالباخته)می بایست فریب خورده باشد و به علت این فریب مال خویش را در اختیار کلاهبردار گذاشته باشد. ولازمه اغفال و فریب قربانی(مالباخته ) عدم اطلاع اوازمتقلبانه بودن وسایل و مانورهای کلاهبرداراست.

 

تقدم مانورهای متقلبانه بر بردن مال

نکته بسیار مهم دیگراینکه برای تحقق کلاهبرداری ، کلاهبردار می بایست ابتدائا مانورهای متقلبانه به کار برده ، بعد اشخاص به این علت ، مال یا سند مالی یا حوالجاتی .... به کلاهبردار بدهند ( تقدم داشتن عملیات متقلبانه بر اخذ مال ) اما چنانچه فردی مالی از دیگری بگیرد و بعد با مانورهای متقلبانه از استرداد آن خوردادری کند موضوع مشمول کلاهبرداری نمی شود .

 

بردن مال دیگری

شرط نهایی برای تحقق جرم کلاهبرداری ، تعلق مال به دیگری می باشد. بنابراین اگر شخصی برای تصاحب مال خویش به وسایل و مانورهای متقلبانه متوسل بشود و بدین روش مال خود را بدست بیاورد ، کلاهبردار نمی باشد. نکته مهم دیگر این است که کلاهبردار میتواند عملیات متقلبانه را به نحوی انجام دهد که شخص دیگری از کلاهبرداری منتفع شود که این موضوع نیز کلاهبرداری محسوب میشود.

 

جرائم در حکم کلاهبرداری

قانونگذاردر برخی قوانین مجازات کلاهبرداری را برای برخی اعمال مجرمانه درنظرگرفته است که به آنها اشاره می کنیم .

 • قانون مجازات اشخاصی که برای بردن مال غیر تبانی می نمایند.
 • قانون راجع به انتقالمال غیر
 • قانون مجازات اشخاصی که مال غیر را به عوض مال خود معرفی می نمایند.
 • ماده 105 قانون ثبت در خصوص تقاضای ثبت ملک متعلق به دیگری
 • ماده 116 قانون ثبت
 • ماده 249 لایحه قانونی اصلاح قسمتی از قانون تجارت
 • جعل عنوان نمایندگی بیمه
 • ماده 9 قانون تصدیق انحصار وراثت
 • ماده 92 قانون تجارت

آنچه گفته شد صرفا کلیاتی از جرم کلاهبرداری بود و مطالعه این مقاله فقط جهت آشنایی سطحی با جرم کلاهبرداری و مجازات آن می باشد و باعنایت به اینکه برای اثبات این عنوان اتهامی یا برای دفاع از این عنوان اتهامی تسلط به ادله اثبات کیفری و دیگر قوانین و اصول کیفری و نحوه رسیدگی درمراجع کیفری بسیارتعیین کننده می باشد مراجعه به وکیل دادگستری متخصص در امورکیفری واجب می باشد.

 

قابل گذشت بودن کلاهبرداری زیر یک میلیارد ریال

شاکی شخصی است که از وقوع جرم متحمل ضرر و زیان می گردد و چنانچه تعقیب مرتکب را درخواست کند ، ( شاکی ) و هرگاه جبران ضرر و زیان وارده را مطالبه کتد ، ( مدعی خصوصی ) نامیده می شود .

به موجب قانون آیین دادرسی کیفری ، تعقیب متهم و اقامه دعوا از جهت حیثیت عمومی بر عهده دادستان و اقامه دعوا و درخواست تعقیب متهم از جهت حیثیت خصوصی با شاکی یا مدعی خصوصی است . بنابراین تعقیب متهم در جرائم قابل گذشت ، فقط با شکایت شاکی شروع و در صورت گذشت او موقوف می شود . مانند جرم توهین و فحاشی

جرائم غیر قابل گذشت ، جرائمی می باشند که شکایت شاکی و گذشت وی در شروع به تعقیب و رسیدگی و ادامه آنها و اجرای مجازات تاثیری ندارد .

کلاهبرداری از جمله جرائم غیر قابل گذشت می باشد اما به موجب ماده 104 اصلاحی 1399 در صورتی که مبلغ کلاهبرداری زیر یک میلیارد ریال باشد مجازات کلاهبرداری عبارت است از 6 ماه تا 30 ماه حبس و از سوی شاکی قابل گذشت می باشد و با گذشت او تعقیب و اجرای مجازات متوقف می شود .

 

مرور زمان جرم کلاهبرداری

مرور زمان به طور خلاصه عبارت است از گذشت مدتی از وقوع جرم یا تعقیب متهم یا از صدور حکم محکومیت . در صورتی که در پایان آن مواعد که از زمان یک سال تا 15 سال را در جرائم مختلف شامل می شود دیگر مرتکب قابل تعقیب و مجازات نیست .

به موجب ماده 109 قانون مجازات اسلامی جرائم زیر مشمول مرور زمان نمی شوند :

 • جرائم علیه امنیت داخلی و خارجی کشور
 • جرائم موضوع قانون مبارزه با مواد مخدر
 • جرائم اقتصادی شامل کلاهبرداری و سایر جرائم موضوع ماده 36 مانند قاچاق کالا و ارز

در صورتی که میزان کلاهبرداری زیر مبلغ یک میلیارد ریال باشد مشمول مرور زمان می شود . این مرور زمان در خصوص تعقیب و صدور حکم قطعی 10 سال و در مورد اجرای حکم 15 سال است .

 

تعلیق مجازات کلاهبرداری

در تعلیق اجرای مجازات دادگاه می تواند در صورت وجود شرایطی اجرای تمام یا قسمتی از مجازات کلاهبرداری را برای مدت 1 تا 5 سال معلق نماید .

شرایط تعلیق اجرای مجازات :

 • وجود جهات تخفیف
 • پیش بینی اصلاح مرتکب
 • جبران ضرر و زیان یا برقراری ترتیبات جبران
 • فقدان سابقه کیفری موثر

 

نظام آزادی مشروط در کلاهبرداری

در جرم کلاهبرداری دادگاه صادرکننده حکم می تواند پس از تحمل یک سوم مدت مجازات به پیشنهاد دادستان یا قاضی اجرای احکام با رعایت شرایط زیر حکم به آزادی مشروط صادر کند :

 • محکوم در مدت اجرای مجازات همواره از خود حسن اخلاق و رفتار نشان دهد
 • حالات و رفتار محکوم نشان دهد که پس از ازادی ، دیگر مرتکب جرمی نمی شود .
 • به تشخیص دادگاه ، محکوم تا آنجا که استطاعت دارد ضرر و زیان مورد حکم یا مورد موافقت مدعی خصوصی را بپردازد یا قراری برای پرداخت آن ترتیب دهد .
 • محکوم پیش از آن از آزادی مشروط استفاده نکرده باشد .

 برای خواندن ادامه مطلب به سایت وکیل پروندی مراجعه کنید


[ بازدید : 53 ]
[ ] [ 11:10 ] [ تیبا بلاگ ]

چرا افزایش فالوور واقعی به یک ضرورت تبدیل شده است؟

چرا افزایش فالوور واقعی توسط بسیاری از بلاگرهای موفق توصیه می شود؟

افزایش فالوور واقعی پله اول برای شروع هر کسب و کاری تلقی می گردد. چرا که شما، هرچند در توسعه فروشگاه خود موفق باشید؛ اما در فضای مجازی ناشناش هستید. پس برای موفقیت و پیشرفت نیاز به معرفی شدن در دیای مجازی دارید؛ زمانی که شما تصمیم به داشتن یک پیج در اینستاگرام، برای توسعه فروش و عرضه بیشتر خدمات خود دارید؛ قطعا کاربران فضای مجازی با دیدن تعداد محدود دنبال کننده های شما، راغب به ثبت سفارش نخواهند شد. پس اولین قدم برای جلب اعتماد مشتریانی که ویترین مجازی شما را می بینند؛ افزایش فالوور واقعی است. به شما توصیه می کنیم؛ حتما برای افزایش فالوور واقعی ، یه لحظه هم تعلل نکنید و قبل از این کار حتما اطلاعات کافی در مورد سایتی که می خواهید درخواست افزایش فالوور واقعی را بدهید؛ کسب نمائید.


خرید لایک ایرانی دومین قدم ضروری در کسب موفقیت

برای بیان ضرورت خرید لایک ایرانی، فقط یک مثال کافی ست:

فرض کنید وارد مغازه ای با تمام امکانات می شوید. اما هیچ مشتری ای در آن وجود ندارد و مغازه سوت و کور است. آیا با خود فکر نمی کنید که شاید اجناس مشکلی دارد که این مغازه مشتری ای ندارد؛ یا شاید قیمتها خیلی بالاست که کسی حتی به اجناس نگاهی هم نمی اندازد.

پس اینکه صفحه شما هزاران یا حتی میلیونها فالور داشته باشد؛ اما پستهای شما تعداد محدودی لایک خورده باشد؛ پیج شما را وارد چالشی سخت می کند و کاربران قطعا به پیج شما اعتماد نخواهند کرد؛ پس دومین قدم ضروری برای موفقیت کسب و کار مجازی شما، خرید لایک ایرانی هست.


خرید ویو ارزان راهکاری مکمل و ضروری

خرید ویو ارزان ، نیز دقیقا مانند خرید لایک ضروری می باشد. مگر امکان دارد؛ صفحه ای که لایک بالا دارد؛ هزاران فالور دارد؛ تعداد بازدیدکنندگان محتوای ویدوئی بالایی نداشته باشد؟؟ شما حتما در پیج های گوناگون دیده اید؛ که اکثر اوقات حتی تعداد ویوهای پست های ویدئویی خیلی بیشتر از تعداد لایکها می باشد. پس برای خرید ویو ارزان حتی ثانیه ای هم تردید نکنید و با انجام قدم به مراحل گفته شده؛ مسیر دیده شدن کسب و کار خود را هموار کنید.

ما پله هایی را که باید برای رسیدن موفقیت حتمی طی کنید؛ به شما نشان دادیم. فقط کافی ست چنانچه عزمتان برای موفقیت جزم شده است؛ به سایت الماس فالوور سری بزنید؛ تا شاهد موفقیت لحظه به لحظه کسب و کار خود باشد. وقتی می توانید مشتریانی به وسعت جهان داشته باشید. قانع بودن به مشتریان یک محله و شهر، کار عاقلانه ای نیست.


[ بازدید : 118 ]
[ ] [ 10:32 ] [ تیبا بلاگ ]

کتاب آرزوی تو دستور توست از کوین ترودو

 

سمینار آرزوی تو دستور توست کوین ترودو که در ایران به یکی از پرفروش ترین و برترین دوره های قانون جذب تبدیل شده است. این سمینار طی ۳ روز در سوئیس مشرف به کوه های زیبا آلپ در سال ۲۰۰۹ برگزار شد.

این دوره با ورودی ۱۰ هزار دلار برای هر نفر در یکی از مجلل ترین مکان های دنیا و بدون تصویر برداری صورت گرفت. این دوره ۱۳ ساعت به صورت صوتی به بازار عرضه شده است که در سال اول انتشار به یکی از پرفروش ترین دوره های قانون جذب تبدیل شد.

کوین ترودو در سمینار آرزوی تو دستور توست به شما آموزش می دهد که چگونه به خواسته ها و اهدافتان را برای خود به واقعیت تبدیل کنید! همه آموزش های کوین ترودو به ذهن و استفاده صحیح از قانون جذب برمیگرده به قانونی که از سالیان سال در گروه های مخفی برای رسیدن به موفقیت استفاده می شده و می شود و خواهد شد. در این سمینار فوق العاده کوین ترودو سعی دارد تا به شما پایه و اساس قانون جذب واقعی را بیاموزد.

کتاب های کوین ترودو

کوین ترودو اولین کتاب خود را در سال ۱۹۸۹ با موضوع تقویت حافظه منتشر کرد، فروش این کتاب از سطح توقع کوین بیشتر شد و همین موضوع سبب شد تا کوین ترودو به چاپ کتاب های بعدی خود ترغیب شود. کوین معتقد است که خواندن کتاب، یک راه میانبر برای بالا بردن سطح آگاهی است البته کتاب ها باید توسط یک استاد نوشته شده باشد نه صرفاً یک نویسنده که اطلاعاتی ناقص و غیر قابل اجرا به ما می دهد.

پس از آنکه کوین متوجه شد مردم به کمک کتاب های او در زندگی خود تحول های بزرگی ایجاد کردند تصمیم گرفت تا دوره و سمینار نیز برگزار کند زیرا با برگزاری دوره و سمینار می توانست تأثیر بیشتری بر ذهن مخاطب بگذارد. وی شروع به برگزاری دوره ها سمینارها مختلف و متفاوت کرد این موضوع باعث شد تا کوین ترودو به یکی از برترین مربیان موفقیت فردی تبدیل شود. سایت جادوی باور تمامی دوره ها و کتاب های کوین ترودو را به زبان فارسی ترجمه کرده و لیستی از آنها آماده کرده که شما می توانید لیست کامل آن را در صفحه کتاب کوین ترودو مشاهده کنید.

آثار دیگر کوین ترودو

کوین ترودو ماشین خلق پول: در مورد بازاریابی شبکه ای، ایجاد کسب و کار، روش پول سازی، بازاریابی اینترنتی و غیره آموزش میدهد؛ این سمینار بعد از سمینار آرزوی تو دستور توست برگزار شده و به نوعی مکمل همدیگر هستند.

این آموزش علاوه بر این که برای کسب ثروت طراحی شده مناسب تمام افرادی که به نوعی شغلی دارند و نیاز به آگاهی های ناب دارند مناسب هستش و اینکه کسی که با کوین ترودو آشنایی داشته باشد میداند که او واقعا فراتر از یک استاد است. چرا که از طریق همین آموزش هایش شاگردان زیادی رو از فقر کامل به ثروت های بزرگی رسانده است. به همین دلیل آموزش هایش برای افرادی که صفر هستند یا قصد شروع دارند و حتی هیچ آشنایی با این قوانین ندارند میتواند یک سکو پرتاب باشد. چرا که واقعا هیچ مورد مشابهی از حرف های کوین ترودو جایی وجود نداره.

کوین ترودو میگوید: مهم نیست اهدافتان چقدر بزرگه یا اصلا چه چیزی است. هدف این جلسه محقق کردن رویاها و اهدافتان است و اینکه فقط و فقط خودتون بتوانید به آن برسید. بحث بعدی او در مورد رهایی آگاهی از خودمان و اصول یادگیری در ۵ دقیقه و تسلط در زمان بلندتر(پنج دقیقه برای یادگیری و یک عمر برای تسلط یافتن) به چیزهایی که یاد گرفتید است.

در مورد اینکه چطور گوش و چشم هایمان ما رو فریب میدهند؛ آموزش هایی را میدهد که کم کم به احساس واقعی و درونی خودمان مسلط بشویم. چگونه از احساساتمون کمک بگیریم و گول چشم و گوش هایمان را نخوریم؟ اینکه چرا با دیدن افراد از نوع صحبت کردن آنها نوع لباس پوشیدن آنها و حتی لهجه آنها قضاوت های بی موردی به فکرتون میرسد؟ شما فریب میخورید و چه بسا که فرصت های خوبی رو از دست میدهید یا برعکسش کلاه سرتون میره پس در نتیجه اینجا به شما اموزش میدیم که احساسات کاذبتون رو شناسایی کنید و اجازه ندید کسی از این راه به شما آسیب بزند.

ترودو معتقد است برای فتح هر قله ای باید از فردی آموزش دید که خود آن قله را فتح کرده است این قله هر چیزی میتواند باشد ثروتمند شدن و یا قبول شدن در یک دانشگاه و… ولی در نهایت باید هر فردی به خودش گوش کند. کوین مارک ترودو یک میلیونر خود ساخته است که در هر زمینه ای که فعالیت کرده است به موفقیت های بزرگی رسیده است. آموزش هایی که کوین ترودو در دوره هایش به شما می دهد قبل تر در زندگی خود او استفاده شده است و از اطمینان و صحت آنها مطمئن است. شما میتوانید از این آموزش ها برای محقق کردن خواسته هایتان استفاده کنید.

در زندگینامه کوین ترودو اینطور نوشته اند که ترودو پس از اجرای سمینار کوه های آلپ که در سال ۲۰۰۹ برگزار شده به ۱۰ سال زندان محکوم شده است . در صورتی که کوین ترودو در سال ۲۰۱۳ به دلایل کاملا نامعلوم به ۱۰ سال زندان محکوم شده است.
گرچه کتاب ها و دوره های کوین ترودو بسیار تاثیر گذار و بی نظیر است ولی این موضوع دال بر دروغ هایی مانند مثال بالا نمیشود.
حاشیه های کوین ترودو در ایران
یکی از موضوعات کلیشه ای دیگر درباره حاشیه های کوین ترودو که کاربران و دوستدارن کوین ترودو در ایران را سردرگم کرده دروغ های تبلیغاتی برخی از سایت ها درباره سمینار و دوره های کوین است. اخیرا شاهد این هستیم که برخی از افراد مدعی فروش دوره های کوین ترودو بدون سانسور هستند . سایت جادوی باور به عنوان اولین انتشار دهنده دوره های کوین ترودو به اطلاع همه کاربران میرساند که کوین ترودو هیچ رازی را که در چند دقیقه خلاصه میشود را بازگو نکرده است و همه آموزش های او ابدا سانسور نشده و اصلا نیازی به این نیز نیست.


منبع : kevintrudo.ir


[ بازدید : 77 ]
[ ] [ 22:54 ] [ تیبا بلاگ ]

داستان‌های انگلیسی

داستان، ما را در تمام مراحل زندگی هدایت می‌کند. از همان لحظه‌ای که به دنیا آمدیم تا وقتی‌که به سن نوجوانی و بزرگ‌سالی می‌رسیم. وقتی بچه هستیم، پدران و مادرانمان برایمان داستان و افسانه میگویند. وقتی بزرگ‌تر می‌شویم، داستان‌های انگلیسی را در رادیو، تلویزیون یا اینترنت می‌بینیم. وقتی یک دانش‌آموز هستیم داستان‌های خودمان را در مدرسه میگوییم. وقتی به سن بزرگ‌سالی می‌رسیم، دوست داریم که موسیقی‌هایی گوش کنیم که داستان‌های تأثیرگذاری در آن نهفته باشد؛ تئاتر برویم و یا فیلم ببینیم؛ یا داستان را در کتاب‌ها و مجلات بخوانیم. داستان برای همه‌ی ما است و فقط ویژه‌ی کودکان نیست


[ بازدید : 84 ]
[ ] [ 11:59 ] [ تیبا بلاگ ]

ضمیر ناخوداگاه چه ارتباطی با افزایش درآمد دارد؟

وقتی ما نتوانیم فراوانی را آشکار کنیم ، مهمترین دلیل این است که ما ناآگاهانه اهداف خود را خنثی می کنیم. محدود کردن اعتقادات می تواند مشکلات عدیده ای ایجاد کند و پول نیز از این قاعده مستثنی نیست. بنابراین ، آیا این 8 بلوک پول ناخودآگاه مانع از ثروتمند شدن شما می شود؟


در اینجا چند نکته سریع و م toثر برای کمک به شما در غلبه بر 8 بلاک پول ناخودآگاه که مانع شما هستند ، آورده شده است.

بلوک پول شماره 1 با اعتقاد به شما که سزاوار پول نیستید
اگر بزرگ شده باشید و باور کنید که فراوانی چیزی است که برای افراد دیگر اتفاق افتاده است ، ممکن است فکر کنید که آنقدر خوب نیستید که ثروتمند شوید. این ایده را حذف کنید که فقط افراد خاصی مستحق موفقیت هستند! هرکسی و هرکسی می تواند در راه خودش موفق باشد.

این را با تصویب روزانه به چالش بکشید : "من لیاقت ثروت دارم و به سمت زندگی فراوان پیش می روم."

بلوک پول شماره 2. فرضیات منفی درباره پول
در حالی که فراوانی برای بسیاری از افراد یک هدف است ، کمبود ثروت می تواند منجر به افکار منفی در مورد پول شود. درست است ، پول نمی تواند همه مشکلات ما را برطرف کند. با این حال ، پرداختن به این نکات منفی می تواند مانع موفقیت شما در تجلی ثروت شود.

هر پیام منفی که در مورد پول شنیده اید ، خواه از خانواده ، جامعه ، دین و فرهنگ پاپ باشد ، را بنویسید. در کنار هر اعتقادی ، یک باور مثبت مربوطه را بنویسید و بر آن تمرکز کنید (به عنوان مثال "پول ریشه همه شر است" تبدیل می شود به "من یک فرد خوب هستم ، مهم نیست که پول من چقدر باشد یا مقدار کمی داشته باشم").


 
آیا شکاف مرموزی بین شما و رویاهای شما وجود دارد؟
با Bob Doyle ، متخصص ستاره علوم راز و زندگی مشترک همراه شوید ... در این مسترکلاس آنلاین رایگان شرکت کنید که به شما کمک می کند شکافی را در زندگی شما ایجاد کند که باعث ناامیدی رویاهای شما می شود. مشکلات پنهانی را کشف کنید که می تواند مانع موفقیت شما شود ، وفور شما را از بین ببرد و مجبور شود شما آزادی شایسته خود را فدا کنید.

اکنون ثبت نام کنید و کتاب الکترونیکی ثروت 17 دلاری رایگان خود را بارگیری کنید - اکنون اینجا کلیک کنید

بلوک پول شماره 3. نشانه های محیط شما
آیا خانه یا محیط کار شما به طور ناخودآگاه ذهن شما را به جای فراوانی ، بیشتر به لرزش کمبود تنظیم می کند؟ بلوک های رایج از این نوع شامل تغییر کوچک بدون احتیاط دراز کشیدن در اطراف ، رسیدهای سازمان یافته ضعیف و مواردی است که سخت ترین روزهای زندگی شما را یادآوری می کند. محیط خود را از نو تنظیم کنید تا افکار خود را دوباره تنظیم کنید.

بلوک پول شماره 4. کوری به علائم
ممکن است عادت داشته باشید احساس غرایز روده را تنظیم یا بی اعتبار کنید تا این نگرش در ناخودآگاه شما جا بیفتد. با این حال ، این بدان معناست که نشانه هایی از جهان را از دست می دهید که سعی دارند شما را به سمت ثروت هدایت کنند! 10 دقیقه تمرین مدیتیشن روزانه می تواند به تقویت شهود شما کمک کند.

شما به طور خاص باید به دنبال فرصت های جدید یا بسیاری از تغییرات شل باشید. شماره 8 نیز نشانه خوش شانسی است! اطلاعات بیشتر در مورد علائم تظاهرات را در مقاله کامل ما اینجا بخوانید -  تجلی ثروت: 8 علامت پول در راه شماست .

بلوک پول شماره 5. یک ذهنیت بیش از حد دادن
سخاوتمند بودن بسیار خوب است ، اما برای آشکار کردن فراوانی شما باید هم یک دهنده و هم گیرنده باشید. آیا از جهان می خواهید که به شما کمک کند و سپس آنچه را به ارمغان می آورد امتناع می کنید؟ به یاد داشته باشید که ارزش شما فقط با آنچه می توانید برای دیگران فراهم کنید تعریف نمی شود. این سالم ، مثبت و حق شماست که چیزهایی را برای خود نیز بخواهید. در دراز مدت ، پس انداز و صرفه جویی بیشتر مفید است تا بتوانید در آینده به دیگران کمک کنید.

بلوک پول شماره 6. عدم ویژگی
حتی اگر فکر می کنید که در کار قانون جذب خود قصد مشخصی را تعیین کرده اید ، بسیاری از افراد متوجه نمی شوند که ضمیر ناخودآگاه آنها را به سمت تعیین اهداف بسیار مبهمی سوق داده است که تجسم آنها دشوار است و دستیابی به آنها دشوار است. نگران نباشید که مقدار مشخصی از پول و مدت زمان مشخص را در نظر بگیرید - این ویژگی نتیجه است.

بلوک پول شماره 7. انتظارات کم
خواه توانایی شما در کسب فراوانی باشد یا ایمان شما به قانون جذب که فاقد آن است ، ذهنی پر از تردید یا انتظارات کم قادر به استفاده از انرژی مورد نیاز برای یک زندگی ثروتمند نیست. برای جذب آنچه می خواهید ، باید شک و تردید را کنار بگذارید.

خواندن داستان های موفقیت تظاهرات می تواند به شما کمک کند تا ارتعاش خود را تقویت کنید و انتظارات مثبت مثبتی به شما بدهد.

برای الهام گرفتن از موفقیت ، این مقاله ها و راهنماها را امتحان کنید:

مشاهیر و قانون موفقیت های جذاب
درباره کاترین هرست
الهام از موفقیت: جملاتی درباره تعقیب رویاهایتان
داستان موفقیت قانون جذب برت موران
بلوک پول شماره 8. ترس از موفقیت
سرانجام ، ذهن ناخودآگاه شما ممکن است از بدست آوردن آنچه می خواهد وحشت داشته باشد! ممکن است این باشد که شما از تغییر ترسیده اید یا نگران هستید موفقیت شما دوام نیاورد. اگرچه محتاط بودن می تواند یک تاکتیک مفید باشد ، اما در نهایت این ترس ها مانع شما می شوند.

اضطراب هایی که درباره موفقیت دارید را بنویسید. به عنوان مثال ، شاید شما نگران باشید که هنوز خوشحال نخواهید شد و یا مسئولیت کافی برای داشتن مبالغ هنگفت را ندارید. همانند بلوک شماره 2 در بالا ؛ دلیل مخالفت با هر یک از اضطراب ها را بنویسید و هر روز جمله های مثبت را تکرار کنید.

منبع: https://kevinyar.ir


[ بازدید : 93 ]
[ ] [ 19:36 ] [ تیبا بلاگ ]

بهترین دوربین مدار بسته شیائومی

بهترین مدل دوربین مدار بسته شیائومی در سال 1400 چیست؟به چه دوربینی، دوربین 360 درجه شیائومی گفته می شود؟آیا می توان از دوربین تحت شبکه شیائومی به عنوان پرفروش ترین دوربین های مدار بسته سال 1400 نام برد؟دوربین شیائومی بی سیم یا با سیم؟کدام یک از انواع مداربسته موجود در بازار را مناسب کسب و کار من می باشد؟

اگر می خواهید که پاسخ این سوالات در کم تر از چند دقیقه بیابید،پیشنهاد می کنم این مقاله را تا انتها با دقت مطالعه کنید؟چرا؟چون در این مطلب قصد دارم که بهترین مدل دوربین مدار بسته شیائومی سال 1400 را مورد نقد و بررسی قرار دهم و پروسه خرید و انتخاب شما را کوتاه کنم.پس با من همراه باشید.

محبوب ترین و بهترین مدل دوربین مدار بسته سال 1400

چرا بهترین مدل دوربین مدار بسته شیائومی؟

شاید برای شما هم سوال باشد چرا باید دوربین های مدار بسته شیائومی را بشناسیم و چرا از میان برند های مشابه دیگر مانند داهوا،هگزا،هایک ویژن،هایلوک،فوسکم،برایتون،دی-لینک،پاناسونیک،سامسونگ و بسیار از برندهایی که در بازار موجود است،من باید شیائومی را انتخاب کنم؟

در پاسخ باید بگویم برند شیائومی در بین دیگر برند هایی که بهترین مدل دوربین مدار بسته را طراحی و تولید می کند،بهترین انتخاب می باشد چرا که در حوزه دوربین های مدار بسته نسبت به مابقی شرکت ها تحقیقات و پژوهش های بسیار بیش تری داشته است.

و هم چنین یکی دیگر از دلایلی که می توان برند شیائومی را بهترین برند در این حوزه اعلام کرد این است که شیائومی نسبت به برند های نام برده قدیمی تر است و با توجه به نظر سنجی که از مشتریان و خریداران محصولات این برند شده است،بیش ترین رضایت را داشته اند.

 

دسته بندی بهترین مدل دوربین مدار بسته شیائومی

در ادامه این مقاله قصد دارم که بهترین مدل دوربین های مداربسته شیائومی را  از لحاظ قیمتی به دو دسته کلی تقسیم بندی کنم.چرا که مطمئن هستم کسانی که این مقاله را می خوانند از جنبه مالی به دو دسته مجزا تقسیم بندی می شوند.

دسته اول کسانی هستند که بودجه نسبتا کمی (زیر 900 هزار تومان) برای انتخاب دوربین مدار بسته شیائومی دارند و دسته دوم شامل افرادی می شود که از لحاظ مالی هیچ گونه محدودیتی ندارند و می توانند هر چه قدر که لازم باشد،برای خرید بهترین مدل دوربین مدار بسته خرج کنند.

پس در ادامه این مقاله سعی می کنم که بهترین مدل دوربین مداربسته شیائومی را به دو دسته گران قیمت و ارزان قیمت تقسیم بندی کنم و آن ها را مورد نقد و بررسی قرار بدهم.

ادامه مطلب


[ بازدید : 80 ]
[ ] [ 17:47 ] [ تیبا بلاگ ]

ریمپ ایسیو کیا ریو چه مزایایی دارد؟


یکی از تولیدات دیگر شرکت کیا کره جنوبی که مونتاژ آن در ایران انجام می شد، ریو است. این خودرو به عنوان جایگزینی برای پراید در سال ۲۰۰۰ میلادی رونمایی شد و دو سال بعد مونتاژ آن در کارخانه سایپا آغاز گردید. در این مقاله می خواهیم در مورد مزایای ریمپ ایسیو کیا ریو صحبت کنیم اما بهتر است قبل از آن با مشخصات این خودروی جمع و جور آشنا شوید. پیشرانه ای که برای این خودرو در نظر گرفته شده است یک موتور ۴ سیلندر تنفس طبیعی است که حجمی برابر با ۱۵۰۰ سی سی دارد.

این موتور ۱۶ سوپاپ قادر است تا توانی برابر با ۹۵ اسب بخار تولید کند و به حداکثر گشتاور ۱۳۵ نیوتن متر برسد. برای ریوی مونتاژ ایران یک گیربکس دستی ۵ سرعته در نظر گرفته شده که به همراه موتور و از طریق دیفرانسیل جلو، نیروی محرکه را به چرخ ها منتقل می کند. مدت زمان شتاب صفر تا صد این خودروی کره ای، ۱۲ ثانیه است و حداکثر سرعتی برابر با ۱۷۵ کیلومتر در ساعت دارد. کیا ریو دارای استاندارد آلایندگی یورو ۳ می باشد و میزان مصرف سوخت آن به ازای هر صد کیلومتر در حالت ترکیبی ۷ لیتر است. دارندگان این خودرو می توانند برای بهبود عملکرد آن، ریمپ ایسیو کیا ریو را امتحان کنند.

چرا ریمپ ایسیو کیا ریو لازم است؟

خودروهایی که در ایران مونتاژ می شوند، سازگاری بیشتری با شرایط آب و هوایی و سوخت تولید داخل ایران دارند. اما باز هم ریمپ ایسیو کیا ریو می تواند رانندگی لذت بخش تری را با این خودرو برای شما فراهم کند. وقتی عملکرد بخش های مختلف خودرو به نوعی شخصی سازی شود و بر اساس خواست مالک آن باشد، به طور حتم باعث افزایش رضایت بخشی آن خواهد شد. ریمپ ایسیو می تواند عملکرد موتور را بهبود ببخشد و از مصرف بیش از اندازه خودرو جلوگیری کند. همچنین موجب افزایش شتاب و رفع کپ اولیه می گردد.

فرایند ریمپ ایسیو کیا ریو چگونه است؟

با پیشرفت تکنولوژی، خودروسازان برای کنترل بخش های مختلف خودرو، یک کامپیوتر کوچک را در خودروهای تولیدی شان نصب کردند و آن را ایسیو نامیدند. ایسیو به عنوان مغز متفکر خودرو، برنامه های مختلفی را درون خود ذخیره دارد. هر کدام از این برنامه ها مربوط به یک قسمت از خودرو هستند. اگر بخواهیم تغییری در عملکرد هر قسمت از خودرو انجام دهیم باید از طریق برنامه ریزی مجدد ایسیو اقدام کنیم. ریمپ ایسیو با نرم افزارهای اختصاصی انجام می شود. طی این فرایند، افرادی که در زمینه ریمپ ایسیو ماهر و باتجربه هستند، تنظیمات جدیدی را در برنامه های آن ایجاد می کنند که موجب ارتقا عملکرد خودرو می گردد. ریمپ ایسیو کیا ریو نباید توسط افراد مبتدی و تازه کار انجام شود، زیرا احتمال ایجاد اختلال و خسارت سنگین به بخش های مختلف خودرو وجود دارد.


برای کاهش دمای موتور

اگر احساس می کنید که دمای موتور خودروی شما بیش از اندازه بالاست، بهتر است هرچه سریعتر برای برطرف کردن عیب آن اقدام کنید. در برخی موارد داغ شدن بیش از حد موتور به تنظیمات ایسیو برای زمان روشن و خاموش شدن فن مربوط می شود. بدین صورت که فن خودرو دیرتر از زمانی که لازم است روشن می گردد و از سوی دیگر زودتر به کار خود پایان می دهد. همین امر موجب می شود که موتور خودرو به اندازه کافی خنک نگردد و دمای آن از حد مجاز بالاتر رود. بالا رفتن دمای موتور می تواند به قسمت های مختلف آن آسیب جدی وارد کند. اما این مشکل به راحتی از طریق ریمپ ایسیو کیا ریو قابل برطرف شدن است. اگر تنظیمات ایسیو را به گونه ای تغییر دهیم که فن زودتر روشن شود و دیرتر خاموش گردد، مشکل داغ شدن موتور از بین می رود.

برای از بین بردن صدای ناک موتور

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که در هنگام حرکت صدای تق تق از درون محفظه موتور به گوش برسد. در این مواقع خیلی افراد فکر می کنند پیستون درون سیلندر دچار مشکل شده اما در واقع اینطور نیست. سوخت های بی کیفیت تولید داخل عامل ایجاد صدای ناک موتور هستند. سوخت نامرغوب، اکتان پایینی دارد و به همین علت وقتی به سیلندر تزریق می شود، قبل از جرقه زنی آتش می گیرد و صدای انفجار آن به صورت تق تق شنیده می شود. ایراد ناک موتور اگر ادامه پیدا کند می تواند به محفظه سیلندر و پیستون آسیب جدی وارد نماید. در این مواقع بهتر است به مرکز Remap ecu مراجعه کنید تا متخصصان این حوزه، تنظیمات ایسیو را به گونه ای تغییر دهند تا موتور با سوخت تولید داخل سازگاری بیشتری پیدا کند و صدای ناک موتور برطرف گردد.

http://carplusco.com/%d8%b1%db%8c%d9%85%d9%be-%d8%a7%db%8c%d8%b3%db%8c%d9%88-%da%a9%db%8c%d8%a7-%d8%b1%db%8c%d9%88-%da%86%d9%87-%d9%85%d8%b2%d8%a7%db%8c%d8%a7%db%8c%db%8c-%d8%af%d8%a7%d8%b1%d8%af%d8%9f/


[ بازدید : 127 ]
[ ] [ 15:01 ] [ تیبا بلاگ ]
ساخت وبلاگ
خشکشویی آنلاین بستن تبلیغات [x]