آشنایی با ویژگی‌های ربات اینستاگرام

ربات اینستاگرام

با توجه به نکاتی که ذکر شد، برای رشد یک پیج اینستاگرام باید تعامل ما با کاربران افزایش یابد تا از این طریق فالوورهای بیشتری جذب کنیم، فالو و آنفالو، لایک و بک لایک، کامنت و دایرکت اینها همه مواردی هست که تجربه نشان می‌دهد که با ترغیب کاربران آن‌ها را به دوستی با شما و فالوو کردن دعوت می‌کند ولی نکته حائز اهمیت این است که شاید بعد از مدتی خسته شوید و شاید توان اجرا کردن آن را در حجم وسیعی را نداشته باشید بنابراین به این نتیجه می‌رسید که به نمایشنامه کارل اعتماد کنید و برای خود یک ربات اینستاگرام انتخاب کنید تا همه‌ی موارد ذکر شده را به راحتی و بدون نیاز به شخصیت انسانی انجام دهد.

هدف ربات اینستاگرام

با توجه به نکاتی که ذکر شد و جامعه آماری بالای کاربران اینستاگرام، داشتن یک پیج اینستاگرام با فالوورهای بالا برای کاربران بسیار جذاب به نظر می‌رسد ولی چگونه تعداد بالایی فالوور جذب کنیم بدیهی است که برای دسترسی به این اصل مهم، باید تعامل خود را با کاربران در حجم وسیعی انجام داد که ربات اینستاگرام به راحتی و کمترین هزینه شما را به هدفتان می‌رساند.

چرا برای افزایش فالوور از ربات اینستاگرام استفاده کنیم؟

  • هزینه کم یکی از مواردی است که شما را ترغیب می‌کند تا از ربات اینستاگرام برای افزایش فالوور واقعی استفاده کنید.
  • محدودیت زمان، روزمرگی زندگی انسان‌ها آنقدر زیاد است که شاید فرصتی برای مدیریت یک اکانت اینستاگرام و افزایش تعامل با کاربران را نداشته باشند پس استفاده از ربات اینستاگرام برای افزایش فالوور بدون محدودیت زمانی گزینه مناسبی است.
  • برای استفاده از اینستاگرام کاربر مجبور است مدام در این فضا جستجو کند و زمان زیادی از اینترنت استفاده کند ولی ربات اینستاگرام بدون نیاز به اینترنت 24 ساعته آنلاین است و فعالیت افزایش فالوور را انجام می‌دهد.
  • دسترسی به جامعه آماری بالاتر، ربات اینستاگرام قادر است تا جامعه گسترده‌ای از مخاطبین را هدف قرار دهد. تصور کنید در ساعت 150 لایک، 60 کامنت و 60 کاربر را فالوو می‌کند، حال این عدد را در ماه ضرب کنید به این نتیجه خواهید رسید که ربات اینستاگرام به راحتی قادر است فالوورها را در حجمی وسیع افزایش دهد.

ربات  اینستاگرام چگونه با فالوو و آنفالوو کردن کاربران، فالوورها را افزایش می‌دهد؟  

یکی از راهکارهای افزایش فالوور در اینستاگرام، فالوو کردن کاربران با تعداد بالا و فالوو بک گرفتن از آن‌هاست که این کار با تعداد بالا از عهده شخص خارج است و بهتر است که این وظیفه را به ربات اینستاگرام محول کنیم، به طور مثال ما یک پیج کسب و کار در زمینه لوازم ورزشی داریم بنابراین هشتگ‌ها، پیج ورزشکاران و مکان‌هایی که ورزشکاران رفت و آمد دارند را برای ربات اینستاگرام تعریف می‌کنیم تا ربات کاربران آن را فالوو کرده و متعاقبا از آن‌ها فالوو بک بگیرد، بعد از مدتی به صورت خودکار آن‌ها را آنفالو می‌کند و به همین راحتی افزایش فالوور توسط ربات اینستاگرام اجرایی می‌شود.

کامنت گذاری توسط ربات اینستاگرام چه تاثیری در افزایش فالوورها دارد؟

همانطور که قبلا ذکر شد، هنگامی‌که تعامل میان کاربران بیشتر شود به دنبال آن شاهد افزایش فالوور در پیج موردنظر خواهیم بود، کامنت گذاشتن یکی از روش‌های افزایش تعامل با دیگر کاربران اینستاگرام می‌باشد البته بازهم این عملکرد برای این که به نتیجه برسد باید در حجم وسیعی انجام شود و فقط از عهده ربات اینستاگرام برمی‌آید، چراکه تصور کامنت گذاشتن در پیج‌های متفاوت کامنت گذاری کنبم بنابراین بسیار خسته کننده است پس کافی است متن مورد نظر را برای ربات اینستاگرام تعریف کنیم تا عملیات کامنت گذاری را در پیج‌ها و پست‌های هشتگ موردنظر مشاهده کنیم و به دنبال آن منتظر بازخورد کاربران باشیم. 

ارسال دایرکت (Direct message) توسط ربات اینستاگرام چه تاثیری در افزایش فالوور پیج‌های فروش آنلاین دارد؟

دایرکت مسیج (Direct message) یا ارتباط مستقیم، یکی از بهترین مسیرها برای افزایش فالوور و همچنین یکی از بهترین روش‌ها برای معرفی کسب و کارها به کاربران است. ارسال دایرکت برای کاربران توسط ربات اینستاگرام به این صورت امکان پذیر است که متن‌های موردنظر را برای ربات تعریف کرده و پیج‌های مرتبط را در قسمت معرفی پیج‌های هدف وارد می‌کنیم سپس ربات اینستاگرام با توجه به محدودیت تعداد دایرکت در ساعت که ربات با توجه به آن برنامه‌نویسی شده است، دایرکت‌ها را ارسال کرده و با استفاده از ربات اینستاگرام توانسته‌ایم برند خود را به دیگر کاربران معرفی کنیم.

ارسال پست توسط ربات اینستاگرام

شاید یکی از دغدغه‌های کاربران انتشار پست ها در زمان مناسب باشد بنابراین کاربر میتوان پست های خود را با کپشن و زمان انتشار برای ربات  اینستاگرام تعریف کند تا در همان ساعت و تاریخ محتوا ذخیره شده را بدون نیاز به انیترنت پست کند.

ارسال استوری توسط ربات اینستاگرام

همچنین در رابطه با استوری ها هم ربات اینستاگرام این قابلیت را دارد که در زمان و تاریخ موردنظر استوری ذخیره شده در وبسایت ربات اینستاگرام را منتشر کند.

 نکته : برای ارسال پست و استوری توسط ربات اینستاگرام در تاریخ و ساعت تعریف شده نیاز به اینترنت نیست و فقط کافی است یکبار آن را در ربات ذخیره کنید.

تاثیر ربات اینستاگرام بیشتر از خرید فالوور فیک است

ربات اینستاگرام با ایجاد تعامل دو طرفه میزان فالوورها را افزایش می دهد و تمامی فالوورهای جذب شده واقعی و فعال هستند در صورتی که خرید فالوور فقط یک عدد است و خبری از فالوور واقعی نیست بنابراین نباید از فالوورهای اضافه شده توقع تعاملات دوطرفه داشت.

وقتی می‌گوییم تعاملات دو طرفه منظور ما افزایش نرخ تعامل Engagement در پیج اینستاگرام مورد نظر است بنابراین هنگامی که یک ربات اینستاگرام را فعال می کنیم مطمئنا نرخ تعامل ما افزایش می‌یابد چراکه ربات اینستاگرام در ساعت 150 لایک، 60 کامنت، 30 دایرکت و 60 کاربر را فالوو می‌کند که در مجموع با 300 کاربر را در ساعت تعامل دارد و این باعث می‌شود تا کاربران هم به دنبال آن با پیجی که ربات اینستاگرام آن فعال است ارتباط برقرار کنند و همین عملکرد را بالعکس انجام دهند.

یکی از دلایل برتری ربات اینستاگرام کم هزینه بودن آن نسبت به خرید فالوور فیک است، معمولا فروشندگان فالوورهای فیک ابتدا با لقب فعال بودن سپس با لقب کم هزینه بودن کاربران را گول می‌زنند در حالی که برای هر پست به ازای هر 1000فالوور باید مجدد هزینه ای پرداخت شود دقیقا مانند یک انسان دروغگو که باید برای هر بار تظاهر به خوب بودن هزینه ای بپردازد ولی ربات اینستاگرام در ماه هزینه مشخصی دارد و به صورت 24 ساعته فعالیت می کند و نیازی به هزینه ای اضافی نیست.

ابزارهای جانبی ربات اینستاگرام

قرعه کشی در اینستاگرام

ربات اینستاگرام رازگرم برای اولین بار ابزار قرعه کشی در اینستاگرام را در اختیار کاربران قرار داده است تا به راحتی بتوانند در پست‌های اینستاگرام خود قرعه کشی کنند، ربات قرعه کشی در اینستاگرام رازگرم اولین ربات ایرانی است که امکان قرعه کشی در اینستاگرام را در اختیار کاربران قرار داده است.

کار با ربات قرعه کشی در اینستاگرام

ابتدا به وب سایت رازگرم رفته و از قسمت ابزارها، ربات قرعه کشی در اینستاگرام را انتخاب کرده سپس به صفحه‌ای جدید هدایت خواهید شد و در این قسمت کافی است با کپی کردن لینک پست مرتبط با قرعه کشی در اینستاگرام و مشخص کردن تعداد برندگان، قرعه کشی را به راحتی اجرایی کنید.

همچنین ربات اینستاگرام در پست‌های قرعه کشی این قابلیت را دارد تا منشن های تکراری حذف نماید.

اینستاگرام دانلودر

با توجه به نیاز کاربران ایرانی در رابطه با دانلود از اینستاگرام ربات اینستاگرام رازگرم ابزار اینستاگرام دانلودر را به مجموعه ابزارهای خود اضافه کرد تا کاربران بتوانند از این طریق پست‌ها، استوری‌ها، هایلایت‌ها، IGTV را دانلود کنند این ویژگی ربات اینستاگرام هم به صورت رایگان در اختیار کاربران است. برای آشنایی بیشتر با این ابزار میتوانید مقاله 4 ابزار اینستاگرام دانلودر را مطالعه کنید.

آنالیز پیج‌های اینستاگرام

ربات اینستاگرام رازگرم همچنین قابلیت آنالیز پیج های اینستاگرامی را به ابزارهای وبسایت اضافه نموده تا با استفاده از آن کاربران نحوه عملکرد پیج های اینستاگرام را بررسی کنند.

افزایش فالوور منطقه‌ای و مکانی توسط ربات اینستاگرام

در برخی موارد لازم است که از منطقه یا از شهرهای خاصی فالوور جذب شود و این رویه که بخواهیم به صورت دستی آن‌ها را شناسایی کنیم بسیار سخت است بنابراین مناطق و شهرها را در قسمت مناطق هدف وارد می‌کنیم تا ربات اینستاگرام با آن‌ها تعاملاتی را که ذکر کردیم برقرار کند و افزایش فالوور را انجام دهد.

مدیریت محتوا توسط ربات اینستاگرام

در برخی مواقع کاربر طبق استراتژی محتوایی خود پست‌‌ها را تولید کرده ولی در زمان تعیین شده شاید نتواند پست مربوطه را ارسال نماید؛ پس کافی است از ربات اینستاگرام کمک بگیرد و پست‌های خود را در آن بارگذاری کند و زمان ارسال پست را هم برای ربات تعریف کند تا بدون نیاز به اینترنت در همان ساعت و تاریخ پست مربوطه ارسال شود.

منبع مطلب


[ بازدید : 138 ]
[ ] [ 16:36 ] [ تیبا بلاگ ]
ساخت وبلاگ
خشکشویی آنلاین بستن تبلیغات [x]